De todo para todos

Enderezo

O Ensanche
Frei Rosendo Salvado 14-16 baixo
Teléfono: 981543001
Fax: 981543002
Contactar

Horario: Luns a venres de 9:00 a 14:00 horas e de 16:30 a 21:30 horas.
Sábados de 10:15 a 14:00 e de 17:15 a 20:45 horas.

Rexistro auxiliar do Concello: de luns a venres de 09:00 a 14:00h.

Unidade de Traballo Social, horario de atención ao publico:
Con Cita Previa a través da centralita de Servizos Sociais (praza da constitución nº1) ou chamando por teléfono 981542465

Centro de O Ensanche

Luns 2 de abril 2018

17:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para ADULTOS
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE TEATRO- INFANCIA
Lugar: Sala de usos múltiples
19:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para NENOS
Lugar: Aula de informática
19:30 h.
CLUB DE TEATRO- ADULTOS
Lugar: Sala de usos múltiples

Martes 3 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Martes 3 ao 24 abril 10.30 a 12.00h Curso Facebook.
Lugar: Aula de informática
11:00 h.
IOGA TERAPÉUTICO
Lugar: Sala de usos múltiples
16:30 h.
Obradoiro de envellecemento activo : 2 grupos
inscricións en agadea@agadea.org ou no 981595738/ 647589725

Mércores 4 de abril 2018

17:00 h.
ENTENDENDO A CIDADE. CHARLAS DE MEMORIA E HISTORIA

Xoves 5 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Xoves 5 e 12 abril 10.30 a 12.00h Obradoiro NNTT: o whatsapp
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE XADREZ- INICIACIÓN : para todos os públicos
Lugar: Aula de informática
20:00 h.
CLUB DE LECTURA : Semanal
Lugar: Sala de xuntanzas

Luns 9 de abril 2018

17:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para ADULTOS
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE TEATRO- INFANCIA
Lugar: Sala de usos múltiples
19:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para NENOS
Lugar: Aula de informática
19:30 h.
CLUB DE TEATRO- ADULTOS
Lugar: Sala de usos múltiples

Martes 10 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Martes 3 ao 24 abril 10.30 a 12.00h Curso Facebook.
Lugar: Aula de informática
11:00 h.
IOGA TERAPÉUTICO
Lugar: Sala de usos múltiples
16:30 h.
Obradoiro de envellecemento activo : 2 grupos
inscricións en agadea@agadea.org ou no 981595738/ 647589725

Mércores 11 de abril 2018

19:00 h.
CHARLA : Alimentación intelixente: as claves para unha compra saudable
Organiza ADICAE
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Policia Local

Xoves 12 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Xoves 5 e 12 abril 10.30 a 12.00h Obradoiro NNTT: o whatsapp
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE XADREZ- INICIACIÓN : para todos os públicos
Lugar: Aula de informática
20:00 h.
CLUB DE LECTURA : Semanal
Lugar: Sala de xuntanzas

Sábado 14 de abril 2018

11:00 h.
obradoiro de cosmética natural
18:00 h.
SÁBADOS DE BAILE (EXPRESS) : rock & roll por parellas

Luns 16 de abril 2018

17:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para ADULTOS
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE TEATRO- INFANCIA
Lugar: Sala de usos múltiples
19:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para NENOS
Lugar: Aula de informática
19:30 h.
CLUB DE TEATRO- ADULTOS
Lugar: Sala de usos múltiples

Martes 17 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Martes 3 ao 24 abril 10.30 a 12.00h Curso Facebook.
Lugar: Aula de informática
11:00 h.
IOGA TERAPÉUTICO
Lugar: Sala de usos múltiples
16:30 h.
Obradoiro de envellecemento activo : 2 grupos
inscricións en agadea@agadea.org ou no 981595738/ 647589725

Mércores 18 de abril 2018

17:00 h.
ENTENDENDO A CIDADE. CHARLAS DE MEMORIA E HISTORIA
17:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Mércores 18 e 25 abril 17.30 a 19.00h Obradoiro NNTT: O blog
Lugar: Aula de informática

Xoves 19 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
18:00 h.
CLUB DE XADREZ- INICIACIÓN : para todos os públicos
Lugar: Aula de informática
20:00 h.
CLUB DE LECTURA : Semanal
Lugar: Sala de xuntanzas

Sábado 21 de abril 2018

12:00 h.
XOGOS POPULARES NA PRAZA ROXA
Lugar: Praza Roxa

Luns 23 de abril 2018

17:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para ADULTOS
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE TEATRO- INFANCIA
Lugar: Sala de usos múltiples
19:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para NENOS
Lugar: Aula de informática
19:30 h.
CLUB DE TEATRO- ADULTOS
Lugar: Sala de usos múltiples

Martes 24 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Martes 3 ao 24 abril 10.30 a 12.00h Curso Facebook.
Lugar: Aula de informática
11:00 h.
IOGA TERAPÉUTICO
Lugar: Sala de usos múltiples
16:30 h.
Obradoiro de envellecemento activo : 2 grupos
inscricións en agadea@agadea.org ou no 981595738/ 647589725

Mércores 25 de abril 2018

17:30 h.
OBRADOIRO NNTT : Mércores 18 e 25 abril 17.30 a 19.00h Obradoiro NNTT: O blog
Lugar: Aula de informática

Xoves 26 de abril 2018

09:00 h.
Ximnasia terapeutica : grupo 1
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
10:00 h.
Ximnasia terapeutica : Grupo II
Lugar: Sala de usos múltiples
Organiza: Asociación Solideportízate
18:00 h.
CLUB DE XADREZ- INICIACIÓN : para todos os públicos
Lugar: Aula de informática
20:00 h.
CLUB DE LECTURA : Semanal
Lugar: Sala de xuntanzas

Venres 27 de abril 2018

20:00 h.
CLUB DE LECTURA : mensual
Lugar: Sala de xuntanzas

Sábado 28 de abril 2018

10:30 h.
Circuitos saudables : Campus Norte, Almáciga e Zona Vella

Luns 30 de abril 2018

17:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para ADULTOS
Lugar: Aula de informática
18:00 h.
CLUB DE TEATRO- INFANCIA
Lugar: Sala de usos múltiples
19:00 h.
CLUB DE XADREZ-AVANZADO para NENOS
Lugar: Aula de informática
19:30 h.
CLUB DE TEATRO- ADULTOS
Lugar: Sala de usos múltiples
Ordear lista por:

Mostrar:

© 2005, Centros socioculturais de Santiago
Portada | Concello de Santiago         Contacto